piątek, 5 września 2014

BCL SPA ZABIEG: MINT+LAVENDER Pedicure spa

Wznieś pedicure na wyższy poziom. Z propozycją przychodzi BCL SPA i kosmetyka sensoryczna, która dba nie tylko o ciało,ale i o samopoczucie. Proponujemy Ci subtelne zmiany w drodze do wielkich profitów. Zacznij od zabiegu pedicure, który jako Pedicure Spa stanie się niezwykłym doznaniem...

„Przede wszystkim,działamy na zmysły klienta poprzez niezwykle aromatyczne połączenia zapachowe.Ponadto składniki kosmetyków BCL SPA,jako jedne z niewielu na świecie,posiadają certyfikację Stellar Certification – dowód na pozyskanie ich z upraw biodynamicznych.”

Zabieg składa się z 4 prostych kroków:

krok 1. Odprężająca aromatyczna kąpiel wodna.  Zapal świece zapachowe, dodaj do miski pedicure płatki kwiatów czy plasterki owoców. Zapytasz, czemu ma to służyć? Cytrusy mają właściwości wybielające, odświeżające, a przy tym wrażenia estetyczne i zapachowe będą jedyne w swoim rodzaju. Baw się kolorem. Baw się zapachem!

krok 2. Odświeżenie peelingiem cukrowym.

 Zalecamy wykonywanie peelingu w rękawiczkach. Szczególnie, jeśli pedicure jest częścią Twojej pracy. Peelingi z serii BCL SPA mają właściwości rozgrzewające, przez co wykonanie kilku podobnych zabiegów pod rząd mogłoby uszkodzić barierę hydrolipidową Twojej skóry.

krok 3. Maska kojąca i głęboko nawilżająca.

 Masek z serii BCL SPA nie musimy Wam chyba przedstawiać. Bentonit, Kaolin, masło shea, ekstrakt z liści i kwiatów lawendy, olej arganowy, ekstrakt z ogórka, ekstrakt z Mentha Viridis, Aloe Vera, ekstrakt z liści Mentha Piperita, olej z oliwek, olej z nasion Meadowfoam, olej macadamia.. sama przyjemność! 

krok 4. Kremowa ochrona i nawilżenie.

Jaka jest konsystencja Massage Cream? Nietłusta, delikatna, puszysta. Nic więc dziwnego, że krem nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. W zależności od przeznaczenia i pożądanej długości masażu, łączymy mus z balsamem Gel Lotion czy oliwką Massage Oil.

 

Pamiętaj, aby ruchy jakimi wykonujesz masaż były powolne, głębokie i dotyczyły szczególnie tych obszarów stopy, które na co dzień najbardziej nadwyrężamy - palce, śródstopie, pięty. Ale masażowi stóp poświęcimy osobny post!

 


Jolanta Gajda - kosmetolog, opiekun marki BCL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz